17.10.2017 – Bezpłatne webinarium „Praktyczne aspekty eksportu żywności, kosmetyków i suplementów diety do USA”

Szanowni Państwo,

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Praktyczne aspekty eksportu żywności, kosmetyków i suplementów diety do USA”. 

W trakcie webinarium zostaną omówione podstawowe zagadnienia związane z rozpoczęciem działalności eksportowej do USA. Szkolenie będzie miało bardzo pragmatyczny wydźwięk, dlatego też celem lepszej prezentacji i zrozumienia wybranych zagadnień poparte będzie wieloma praktycznymi przykładami. Nie zabraknie również przedstawienia podstawowych instytucji amerykańskich zaangażowanych w proces eksportu/importu produktów spożywczych, wyrobów kosmetycznych i suplementów diety do Stanów Zjednoczonych. Nasz ekspert, ze względu na swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w imporcie towarów do USA, udzieli cennych wskazówek nie tylko firmom, które już eksportują do USA, ale również tym, które dopiero noszą się z takim zamiarem.

Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Ekspert:
Robert Bąk – doświadczony specjalista w kwestii importu żywności do USA, certyfikowany w zakresie Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP). Od ponad 10 lat prowadzi w Nowym Jorku jedną z największych firm importujących żywność z Polski do USA. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie współpracy z amerykańskimi agencjami rządowymi, a przede wszystkim: U.S. Customs, FDA i USDA. Nasz ekspert oprócz swojej kierunkowej działalności, bardzo dobrze orientuje się również w kwestiach zarządzania, technologiach informacyjnych, finansach, rachunkowości oraz marketingu.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy dokonać rejestracji, klikając TUTAJ:

Ponadto, serdecznie zachęcamy do przesyłania na adres e-mail newyork@trade.gov.pl wszelkich sugestii, pytań i wątpliwości dotyczących wskazanej wyżej tematyki, którą chcielibyście Państwo, aby została poruszona podczas webinarium.

Moderatorzy:
Anna Obrycki – WPHI Nowy Jork
Katarzyna Kostro – WPHI Nowy Jork

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!
WPHI Nowy Jork