25 lat istnienia firmy REMONDIS

Firma REMONDIS (http://www.remondis-szczecin.pl/), wieloletni Członek Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego „Zielona Chemia”, obchodzi 25 – lecie swego istnienia. Zarząd Klastra serdecznie gratuluje wielu lat „eko-tradycji” i życzy dalszych sukcesów.

REMONDIS Szczecin świadczy kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, budowlanych i przemysłowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, surowców wtórnych, odpadów wielkogabarytowych i zielonych oraz usługi zimowego i letniego oczyszczania dróg, chodników i placów.

REMONDIS posiada dwa nowoczesne zakłady w Szczecinie i Świnoujściu. Prowadzi działalność na terenie Miasta Szczecina, Świnoujścia oraz kilkunastu innych gmin województwa zachodniopomorskiego.

Z tej okazji firma REMONDIS zaprasza do wspólnego świętowania. Pierwszą ku temu okazją będzie koncert Audiofeels Rockowo i Symfonicznie, 24 kwietnia 2018 roku, godz. 19.00 w Filharmonii Szczecińskiej.  Przez 10 dni, od 11.04 do 20.04 mogą Państwo wziąć udział w naszej ekologicznej zabawie na www.REMONDISdlaSzczecina.pl. Wystarczy wrzucić odpowiednie odpady do ZIELONEGO pojemnika i wygrać podwójne zaproszenia na ten koncert! Powodzenia!