Szkolenie: EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) oraz inne konkursy Europejskiej Rady ds. Innowacji

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów: przedsiębiorców z małych i średnich firm oraz naukowców w realizowaniu ich pomysłów i ambicji na skalę międzynarodową. Przeznaczone zostaną na to środki z Horizon2020! Ma również za zadanie pomóc podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwijaniu ich pomysłów na większą skalę.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się o najnowszych konkursach EIC na projekty badawczo-innowacyjne dla naukowców i przedsiębiorców, o ich podstawowych wymaganiach, a także o tym jak należy wnioskować o przyznanie finansowania. Szczegółowo zostanie przedstawiony odmieniony SME Instrument II fazy, obecnie EIC Accelerator Pilot, który jako pierwszy zastosuje formułę finansowania mieszanego (ang. blended finance).

Szkolenie poprowadzi Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Badawczych UE w RCIiTT ZUT.

Szkolenie jest bezpłatne i obowiązuje na nie rejestracja.

Zapraszamy!

 https://innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-eic-accelerator-pilot-sme-instrument-ii-fazy-oraz-inne-konkursy-europejskiej-rady-ds-innowacji