Bezpłatne szkolenie: „Skuteczna komunikacja w biznesie”

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości, ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu: „Skuteczna komunikacja w biznesie”

TERMIN:

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 czerwca  2019 r.,  w godz. 9:00 – 15:00,  w siedzibie ZSRG-SCP przy ul. Kolumba 86 w Szczecinie,  w sali 136, parter.

CELEM SZKOLENIA jest zrozumienie istoty i wagi dobrej komunikacji w biznesie, opanowanie umiejętności skutecznej komunikacji w mówieniu i słuchaniu. Uczestnicy zdobędą umiejętności budowania jasnego przekazu oraz opanują techniki skutecznej komunikacji.

TRENER:

Grażyna Nowicka –  Trener biznesu, Coach ICF ACC, Certyfikowany Trener Metody Points of You. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF) na terenie Polski i UE. Specjalizuje się w doradztwie z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadzi projekty takie jak: wartościowanie stanowisk pracy, budowanie systemów wynagradzania i motywowania pracowników, wdrażanie systemów ocen pracowniczych, zarządzanie kompetencjami oraz zarządzanie celami. Jako Coach specjalizuje się we wspieraniu w osiąganiu celów osobistych i zawodowych wzmacniając klarowność wizji, poczucie własnej wartości i pewności siebie osoby coachowanej. Zrealizowała ponad 12 000 godzin na sali szkoleniowej oraz ponad 500 godzin doradztwa.  Posiada szczególny talent do rozpoznawania potencjału i talentów u ludzi, dzięki czemu wspiera ich w budowaniu satysfakcjonującej kariery zawodowej. Absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie – kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, tytuł zawodowy: Human Resources Manager. Jest zwolenniczką podejścia holistycznego i systemowego spojrzenia na otaczający świat. Jej pasją jest znajdowanie rozwiązań tam, gdzie inni dostrzegają jedynie problemy. Interesuje się inteligencją emocjonalną, która pomaga jej lepiej rozumieć zawiłości ludzkich emocji.

ODBIORCY:   Na szkolenie zapraszamy właścicieli i pracowników firm prowadzących działalność na terenie miasta Szczecina. Szkolenie ma na celu przybliżenie zagadnienia jakim jest komunikacja w biznesie, a także stworzenie uczestnikom możliwości dyskusji i wymiany doświadczeń, informacji i kontaktów.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona!  Maksymalnie możemy przyjąć dwie osoby z jednej firmy!

ZGŁOSZENIA:   Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać  do dnia 18.06.2019 r.,  do godz. 12:00 , na adres:  szkolenia@zsrg.szczecin.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 91 489 22 79 – w godz. 14.00 – 16.00