Europejskie Forum Przedsięwzięć Bio-Economy Tech Tour 2018

W imieniu konsorcjantów projektu BIOPEN zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) z sektora bioproduktów do złożenia wniosku w celu zaprezentowania firmy w pierwszej edycji Europejskiego Forum Przedsięwzięć Bio-Economy Tech Tour 2018 (Tech Tour 2018 European Bio Economy Venture Forum)  które odbędzie się w Viborg w Danii w dniach 6-7 czerwca 2018 r. Forum ma na celu wspieranie globalnych działania na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym.

Zobacz aktualnie potwierdzonych uczestników na stronie wydarzenia. Wybrane firmy zostaną zaproszone do wzięcia udziału w:

  • Sesjach coachingowych: 6 czerwca (wybrane firmy będą próbnie przedstawiać swoje pomysły)
  • Networkingowym wieczorze i kolacji: 6 czerwca (dla inwestorów, przedsiębiorców i graczy branżowych)
  • Forum: 7 czerwca nowopowstałe firmy zaprezentują się przed inwestorami, prelegentami, panelami dyskusyjnymi oraz otrzymają wiele możliwości networkingu, w tym spotkania One2One.
  • Najlepsi prezenterzy oceniani podczas wydarzenia zostaną zakwalifikowani jako finaliści prezentujący firmę i będą mogli wziąć udział i zaprezentować się podczas Finału Europejskiego Konkursu Przedsięwzięć (European Venture Contest Final) w Dusseldorfie w Niemczech w grudniu z udziałem ponad 150 inwestorów, korporacji i graczy działających w różnych obszarach technologicznych.

Termin składania wniosków to 30 kwietnia 2018 r.

 Brak opłat za złożenie wniosku lub uczestnictwo, jeśli firma zostanie wybrana do prezentacji : nie ma opłaty za złożenie wniosku i opłaty dla wybranych firm za udział w imprezie (wystarczy pokryć własne koszty podróży i zakwaterowania) – wybór ma podłoże wyłącznie merytoryczne

  • Rejestracja: wypełnij załączony szablon rejestracji firmy (offline) i prześlij go na adres monica@techtour.com lub zarejestruj się online jako firma prezentująca forum na stronie rejestracji).
  • Profil: upewnij się, że zaktualizujesz profil swojej firmy lub projektu i / lub dodajesz nowe projekty, które chciałbyś, aby nasz komitet selekcyjny przejrzał.

Firmy wybrane do prezentacji na Tech Tour 2018 European Bio Economy Venture Forum zostaną powiadomione na początku maja, ale istnieje możliwość, że zadzwonimy do Państwa, aby przeprowadzić szczegółową ocenę aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa.

Upewnij się, że Prezes Zarządu jest w stanie wziąć udział w wydarzeniu i zaprezentować się w dniach 6-7 czerwca 2018 roku. Sprawdź, jak możesz dotrzeć do Viborg tutaj.

W razie pytań dotyczących tego wydarzenia prosimy kontaktować się z Monicą Toboiu, monica@techtour.com.