Forum Polsko-Amerykański Szczyt Przywództwa: Polska Strefa Inwestycji

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wydarzeniu jakim jest Forum Polsko-Amerykański Szczyt Przywództwa: Polska Strefa Inwestycji, które odbędzie się w dniach 9-11.02.2018 w Hotelu JW Marriott w Miami na Florydzie.

„Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Polską Agencją Inwestycji i Handlu – Grupa PFR przez firmę PMPG Polskie Media SA oraz Europejskie Centrum Innowacyjnej Myśli Publicznej. Forum jest współfinansowane przez PAIH, PFR oraz firmy polskie i amerykańskie w nim uczestniczące. Wśród mówców i panelistów znajdą się m.in.Ian Brzeziński, Marek Chodakiewicz i George Friedman. Sesja plenarna będzie poświęcona strategicznej współpracy gospodarczej Stanów Zjednoczonych oraz Europy Środkowej ze szczególnym uwzględnieniem Polski jako lidera regionu.

W ciągu trzech dni Forum zaplanowane są dwie sesje plenarne i 9 sesji w formacie „business mixer”, a także gala wręczenia nagród i wydarzenia towarzyszące. Forum zwieńczy 46. Międzynarodowy Bal Polonaise wydawany przez konsul honorową RP w Miami, Panią Blankę Rosenstiel. Część spotkania odbywa się w Mar-a-Lago–zimowej rezydencji Prezydenta Donalda Trumpa, który został zaproszony do udziału nie tylko w tej części spotkania.”

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej informacji: https://rtmx.pl/polish-american-leadership-summit