Interizon Day 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2019, która odbędzie się 26 września 2019 r. w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym. Po raz dziewiąty przedstawiciele branży ICT na Pomorzu spotkają się, by podsumować osiągnięcia mijającego roku oraz poznać możliwości rozwoju na nadchodzące miesiące. Tegoroczny program skupia się przede wszystkim na rozwiązaniach ICT dla branży morskiej i transportowo – logistycznej.

Jedną z najważniejszych aktywności jakie działający na Pomorzu Klaster Interizon uruchomi w tym roku, będzie rozpoczęcie współpracy z szeroko rozumianą branżą morską i portowo-logistyczną, która zainaugurowana zostanie w trakcie najbliższej konferencji Interizon Day 2019. Jej celem jest budowa naturalnych synergii i łańcuchów wartości pomiędzy firmami i instytucjami tworzącymi Inteligentne Specjalizacje Pomorza: ISP1 – Technologie offshore i portowo-logistyczne oraz ISP 2 – Technologie interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie.

W tym roku udział w Interizon Day wezmą przedstawiciele Portu w Gdańsku i Gdyni, którzy w ramach debaty Port 4.0 zaprezentują możliwości dla firm branży ICT jakie otwierają się w dobie transformacji cyfrowej branży portowo-logistycznej. Z kolei przedstawiciele firm z branży ICT podzielą się doświadczeniami we wdrażaniu technologii pozwalających na optymalizację procesów biznesowych. Jednym z interesujących wątków tej debaty będzie propozycja skutecznego sposobu prezentacji i wdrożeń dostępnych rozwiązań ICT firmom międzynarodowym w ramach już uruchomionych inicjatyw.

Drugą ważną osią Interizon Day będzie w tym roku debata, której celem jest uruchomienie współpracy międzybranżowej mającej na celu tworzenie automatycznych lub autonomicznych rozwiązań dla branży morskiej. Zaproszeni prelegenci z branży morskiej wspólnie opowiedzą na pytanie jakie możliwości biznesowe są dostępne dla firm obu branż w kontekście obecnych uwarunkowań prawnych, regionalnych i oczekiwań rynku.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji (https://evenea.pl/event/interizonday2019/), a następnie udziału w samej konferencji oraz wieczornym networkingu stanowiącym idealną możliwość do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i ciekawych okazji do wspólnych inicjatyw.