KONFERENCJA: Perspektywa wielkich możliwości – finansowanie badań i inwestycji ze środków europejskich i krajowych

KONFERENCJA PERSPEKTYWA WIELKICH MOŻLIWOŚCI
FINANSOWANIE BADAŃ I INWESTYCJI ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKICH I KRAJOWYCH

W imieniu Zarządu Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego „Zielona Chemia” serdecznie zapraszamy 1 lutego 2018 r. do siedziby Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, ul. Jagiellońska 20-21, Szczecin.

Szanowni Państwo,
wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu firm na dostęp do informacji związanych z możliwością praktycznego wykorzystania funduszy strukturalnych i pomocowych z budżetu państwa oraz wieloletnich programów Komisji Europejskiej, chcielibyśmy zaprosić Szanownych Państwa do wzięcia udziału w konferencji organizowanej przez Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” pod nazwą: „Perspektywa Wielkich Możliwości- Finansowanie Badań i Inwestycji Ze Środków Europejskich i Krajowych”.
Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie, praktyków z firmy doradczej EGC w Łodzi, przedstawicieli Raiffaisen Polbank  oraz firmy KPMG z Warszawy zajmującej się optymalizacją procesów podatkowych oraz ulg podatkowych na B+R.
Udział w konferencji jest bezpłatny!

Ilość miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30-01-2018 roku na adres: biuro@zielonachemia.eu
Serdecznie zapraszamy, więcej informacji TUTAJ