Międzynarodowa konferencja pt. „Budownictwo wobec globalnych wyzwań gospodarki o obiegu zamkniętym”.

Już w najbliższy wtorek 5 grudnia 2017 r. w Kołobrzegu odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „Budownictwo wobec globalnych wyzwań gospodarki o obiegu zamkniętym”.

Konferencja organizowana jest przez Europejskie Stowarzyszenie Klastrów ECCA.

Konferencja dedykowana jest wszystkim podmiotom zainteresowanym innowacjami, ekspansją  rynkową, marketingiem, internacjonalizacją w obszarze budownictwa i gospodarki o obiegu zamkniętym. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane europejskie doświadczenia we wdrażaniu GOZ. Będzie to także okazja, by zapoznać się z rezultatami projektu w ramach którego powstało Europejskie Stowarzyszenie Klastrów (ECCA) oraz jego ofertą w zakresie współpracy międzynarodowej. Konferencji towarzyszyć będzie sesja networkingowa podczas której jej uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje organizacje i ofertę współpracy. Będzie to niezwykła okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych pomiędzy reprezentantami firm, jednostek naukowych, instytucji publicznych – prezentacje doświadczeń, osiągnięć oraz kompetencji uczestników konferencji w obszarze gospodarki o obiegu zamkniętym.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zgłosić udział w konferencji należy wypełnić formularz umieszczony na stronie http://eccaconference2017.syskonf.pl/.Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz agenda znajdują się również na podanej stronie konferencji.

Zapraszamy do udziału zarówno przedstawicieli Klastrów jak i firmy należące do Klastrów, które to są głównymi beneficjentami podjętej inicjatywy.

Jeśli Państwa osobisty udział w konferencji nie będzie możliwy zachęcamy do śledzenia jej przebiegu online pod adresem http://stream-baltic.janmedia.pl/