Nowe przedstawicielstwo Klastra „Zielona Chemia” w Tarnobrzegu

Zarząd Stowarzyszenia Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” w dniu 10 lipca 2018 r. podpisał ze Stowarzyszeniem Esteka Organizacją Pożytku Publicznego w Tarnobrzegu umowę o współpracy oraz umowę na wynajem pomieszczeń biurowych. Tym samym Klaster Chemiczny Zielona Chemia ze Szczecina otwiera swoje nowe przedstawicielstwo na wschodzie Polski w województwie podkarpackim.

Nowa siedziba – to dla przedsiębiorców zrzeszonych w Klastrze, mających siedzibę we wschodniej części naszego kraju, lepsza możliwość współpracy oraz pomocy Stowarzyszenia w ich codziennych działaniach. Dzięki otwarciu nowego przedstawicielstwa Klaster „Zielona Chemia” będzie teraz częściej mógł organizować spotkania i szkolenia dla członków Klastra z tamtych regionów kraju. Dzięki położeniu terytorialnemu nowego przedstawicielstwa Klaster, wspólnie z przedsiębiorcami wschodniej części kraju, będzie mógł też częściej sięgać po dostępne środki i projekty pomocowe w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Esteka siedziba przedstawicielstwa znajduje się w centrum Tarnobrzegu, gdzie jest dogodny dojazd oraz parking dla odwiedzających Klaster. Jak zapowiedział Zarząd Stowarzyszenia Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” – to kolejny krok zmierzający do wspierania inicjatyw sieciowania przedsiębiorców oraz tworzenia unikalnego łańcucha wartości w Klastrze.

Zapraszamy do nowo otwartego przedstawicielstwa Klastra, które mieści się na ul. 11 listopada 8A w Tarnobrzegu, gdzie po okresie wakacyjnym w jego pomieszczeniach będą czekać na Państwa przedstawiciele Klastra „Zielona Chemia” ze Szczecina.

JD