Pozostały już tylko 2 tygodnie na rejestrację udziału w spotkaniach b2b przy targach BUD-GRYF & HOME w Szczecinie

Przypominamy, że impreza to 30-minutowe rozmowy stolikowe z potencjalnymi kooperantami, klientami, dostawcami, podwykonawcami, odbiorcami usług i produktów itp.

Do udziału zapraszono:

– szeroko pojętą branżę budowlaną, w tym architektów, projektantów i geodetów, branżę drzewną, metalową, energii konwencjonalnej i odnawialnej, wyposażenia wnętrz, ale również firmy zajmujące się tworzywami sztucznymi, firmy z ofertą dla w/w sektorów oraz Agencje Pośrednictwa Pracy, które porozmawiają z przedsiębiorcami poszukującymi pracowników, instytucje i uczelnie z ofertą dla firm i inne zainteresowane imprezą podmioty szukające nowych kontaktów gospodarczych.

UDZIAŁ W GIEŁDZIE I WSTĘP NA TARGI SĄ BEZPŁATNE.

 Oferta:

  • indywidualny harmonogram rozmów, wpis do katalogu imprezy
  • usługi tłumaczeniowe, jeśli będą potrzebne
  • lunch i obsługa techniczna

Impreza odbywa się bezpośrednio na halach targowych przy ul. Struga 6 w Szczecinie, stąd mają Państwo również szanse porozmawiania z wystawcami. A gdyby chcieli Państwo się wystawić, to targi mają ciekawą ofertę dla start-up’ów (bardzo preferencyjne ceny), trzeba się jednak spieszyć, bo z informacji organizatorów wynika, że już większa część powierzchni targowej została wykupiona.

 Aby zgłosić swój udział należy się zarejestrować w prawym górnym rogu na stronie imprezy: https://budgryf2018.b2match.io   (REGISTER NOW) Rejestracja odbywa się w języku angielskim.

Jeśli rejestracja w języku angielskim stanowi problem, wówczas mogą Państwo uzupełnić swój profil w języku polskim a organizatorzy go przetłumaczą.

Bardzo pomocna w procesie rejestracji będzie instrukcja, którą znajdą Państwo tutaj.

Szczegółowe informacje nt. imprezy znajdują się w ulotce a dla pełnego obrazu na czym polega giełda b2b, proponujemy również obejrzeć reklamę video  imprezy.