RYNEK BEZGRANICZNYCH MOŻLIWOŚCI — 13-14 czerwca 2020 w Schwedt

13 czerwca 2020 roku w Schwedt nad Odrą po raz rozpoczną się 2-dniowe targi INKONTAKT. To największe wydarzenie gospodarcze w niemieckiej strefie przygranicznej w okolicach Szczecina organizowane już od 16 lat.

Pierwotnie impreza miała się odbyć w lutym, ale ze względu na sytuację spowodowaną wirusem Covid-19, jej termin przełożono na czerwiec. Organizatorzy przewidują, że w targach weźmie udział 250 firm oraz 7500 zwiedzających z Niemiec.

Podczas targów co roku wielu polskich wystawców nawiązuje nowe kontakty biznesowe z niemieckimi partnerami i klientami. Są wśród nich światowe koncerny, duże i średnie zakłady przemysłowe oraz wielu mniejszych przedsiębiorców. W ubiegłym roku w targach uczestniczyło 24 wystawców ze Szczecina i Pomorza Zachodniego. Byli to przedstawiciele branży hotelarskiej, turystycznej, motoryzacyjnej, budowlanej, kamieniarskiej, reklamowej i innych.

Szczegóły dotyczące targów oraz możliwości wzięcia w nich udziału znajdują się pod adresem: https://www.inkontakt-schwedt.de/pl/