Jak sfinansować inwestycje? Dyżur ekspercki nt. funduszy europejskich

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie organizuje dyżur ekspercki dotyczący możliwości finansowania zewnętrznego innowacji dla przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Uczestnictwo w dyżurze będzie doskonałą okazją do uzyskania wszystkich informacji dotyczących rodzajów programów, wysokości finansowania. a także sposobów aplikowania i rozliczania dotacji ze środków publicznych.

Dyżur ekspercki ma formę półgodzinnych indywidualnych spotkań z konsultantem ds. transferu technologii RCIiTT – p. Darią Wróbel. Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń.

Dyżur ekspercki odbędzie się 24 stycznia 2019 w godz. 10:00-15:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, w sali Przymierzalnia (002, parter).

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: daria.wrobel@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 41 09. Po rejestracji RCIiTT skontaktuje się z zakwalifikowanymi uczestnikami w sprawie ustalenia godziny spotkania.