Szkolenie „Budowa biogazowni rolniczej w systemie aukcyjnym 2017”

Szkolenie „Budowa biogazowni rolniczej w systemie aukcyjnym 2017”

16 lutego oraz 16 marca br. w Poznaniu odbędzie się szkolenie „Budowa biogazowni rolniczej w systemie aukcyjnym 2017”.  W trakcie szkolenia porównane zostaną dotychczasowe najpopularniejsze w Europie stare technologie biogazowe NaWaRo z najnowszymi technologiami biogazowymi będącymi m. in. udziałem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W sposób kompleksowy zostaną omówione także kolejne etapy realizacji biogazowni.

Zaprezentowana zostanie również obsługa systemu IPA (Internetowej Platformy Aukcyjnej), w którym odbywać się będą aukcje OZE wraz z omówieniem jego funkcjonalności. Dokonana zostanie analiza praktyki postępowań prowadzonych przez Prezesa URE oraz sporządzania dokumentacji inwestycyjnej w tym harmonogramu rzeczowego i finansowego. Omówione zostaną również zasady prowadzenia aukcji OZE z podziałem na koszyki aukcyjne, a także złożenie oferty aukcyjnej oraz wygranie aukcji wraz ich konsekwencjami prawnymi.

Dla osób chętnych organizowany jest także wyjazd studyjny do biogazowni w Sieńsku (gm. Gubin, woj. lubuskie), który umożliwi bezpośrednie zapoznanie się z najnowszymi technologiami biogazowymi. Data wyjazdu: 17 lutego 2017 r. lub 17 marca 2017 r.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się TUTAJ