Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA

Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza w dniach 21 – 22 listopada 2017 na pierwszą edycję Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Patronat Merytoryczny nad tym wydarzeniem objął Klaster Chemiczny „Zielona Chemia”

Targi ExpoOPAKOWANIA to wydarzenie dedykowane kluczowym technologiom i rozwiązaniom w dziedzinie pakowania oraz materiałów opakowaniowych. Stwarzają one doskonałą okazję do przedstawienia nowoczesnych produktów, a także zapoznania się z tematyką branży opakowań papierowych, metalowych, szklanych, kompozytowych i z tworzyw sztucznych. W ramach targów zaprezentują się firmy demonstrujące maszyny i urządzenia przeznaczone między innymi do produkcji opakowań, pakowania, etykietowania, sortowania, a także kompletne linie produkcyjne.  Będą im towarzyszyć firmy oferujące rozwiązania i usługi logistyczne, poligraficzne oraz recyklingu. Wśród wystawców nie zabraknie instytucji, organizacji i wydawnictw specjalistycznych zajmujących się szeroko rozumianą tematyką opakowań.

Powyższy zakres branżowy sprawia, że Targi ExpoOPAKOWANIA będą stanowić doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać im będzie w pozyskaniu nowych  kontaktów biznesowych. Zwiedzającym natomiast da możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowościami rynkowymi.

Tegorocznym Targom (jedynym dla tej branży w południowej Polsce) towarzyszyć będą dwa seminaria: jedno organizowane przez Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk, pt. „Współczesne opakowania – perspektywy rozwoju”, oraz drugie organizowane przez Expo Silesia we współpracy z firmami z branży opakowaniowej pt. „Opakowania w Przemyśle”. Wykłady specjalistów z branży, prelekcje eksperckie i ciekawe rozwiązania produktowe, skierowane będą do właścicieli średnich  i małych firm, które samodzielnie tworzą i zarządzają własnymi markami, a także do menedżerów, pracowników działów marketingu, jaki i do szefów działów sprzedaży i zakupów.

Wyróżnikiem Targów ExpoOPAKOWANIA  będzie specjalna Strefa Handlowa B2B stwarzająca możliwość spotkań i negocjacji biznesowych między wystawcami (firmami zajmującymi się produkcją opakowań, sprzedażą surowców do ich produkcji, technologiami wytwarzania i zdobienia, etykietowaniem, logistyką czy recyklingiem), a zwiedzającymi  oraz producentami artykułów i surowców: chemicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych, zoologicznych, spożywczych czy cukierniczych, których interesuje atrakcyjna forma prezentacji i promocji własnych wyrobów poprzez nowoczesne opakowania. Strefa B2B z pewnością przyczyni się również do poszerzenia grona klientów.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.expoopakowania.pl lub kontaktując się bezpośrednio: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 030 870 oraz +48 510 031 732,

mail:  expoopakowania@exposilesia.pl

ULOTKA: TUTAJ

DODATKOWE INFORMACJE: TUTAJ