Uroczyste obchody 10-lecia powstania Klastra Chemicznego

Każda działalność i wspólne dążenie do celu przynosi efekty i zadowolenie. Tak jest właśnie z naszym Stowarzyszeniem „Zielona Chemia”. To już dekada jak działamy na rzecz Państwa firm czy instytucji na arenie krajowej i międzynarodowej. Uroczyste obchody 10-lecia powstania naszego Stowarzyszenia miały miejsce 18 grudnia 2017 roku w siedzibie Klastra przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili m.in. poseł na Sejm RP Norbert Obrycki, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Urzędu Miasta Szczecin, Urzędu Miejskiego w Policach, przedsiębiorcy oraz przyjaciele „Zielonej Chemii”.

Uroczystość była wyjątkową okazją do wspólnego wspominania, podsumowania oraz planowania przyszłości Stowarzyszenia. W trakcie gali zostały wręczone jubileuszowe statuetki za pracę na rzecz Klastra Chemicznego. Zwieńczeniem uroczystości była Klastrowa Wigilia. Spotkanie przy suto zastawionym stole dało możliwość wspólnego kolędowania i  dalszej celebracji 10-lecia powstania „Zielonej Chemii” w bardzo ciepłej i rodzinnej atmosferze.