Urząd Marszałkowski Woj.Zachodniopomorskiego zaprasza na konferencjię PROINVESTORS, trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza Państwa do udziału w konferencji  PROINVESTORS, trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie, która odbędzie się 22 marca 2018 r. w Szczecinie w Hotelu Radisson.

W założeniach każde wydarzenie pod marką ProInvestors ma przekazywać wiedzę w sposób najbardziej praktyczny. Głównym celem konferencji jest wskazanie firmom z Pomorza Zachodniego, jak i z całej Polski, możliwości oraz pomysłów na inwestowanie na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również zachęcanie ludzi przedsiębiorczych do rozwijania swoich pasji biznesowych, czemu służyć ma również prezentacja dobrych praktyk i świetnych pomysłów.

Myśl przewodnia ProInvestors w 2018 roku to innowacje, inspiracje i trendy w biznesie. Pokażemy skąd biorą się dobre pomysły na biznes, jak je urzeczywistniać i rozwijać. Imprezę poprowadzi Maciej Głowacki – dziennikarz ekonomiczny Radia TOK FM, a w wśród prelegentów znajdą się m.in. Jurek Owsiak, Paweł Finkielman -€“ założyciel NCDC oraz przedstawiciele firm, które odniosły sukces w Polsce i za granicą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, lecz liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego zachęcamy Państwa jak najszybciej do rejestracji na konferencję wyłącznie poprzez stronę www.proinvestors.pl , gdzie również znajdą Państwo szczegółowy program.