VII Polski Kongres Przedsiębiorczości w Olsztynie – EKOSTRATEG 2019

Serdecznie zapraszamy na VII Polski Kongres Przedsiębiorczości – największego, mobilnego wydarzenia biznesowo-gospodarczego w Polsce. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 24-25 października w Olsztynie. Sukces poprzednich edycji, które zgromadziły ponad 1500 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu, zaowocował zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami, jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Parlament Europejski, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu czy Krajowa Izba Gospodarcza. W efekcie nadchodzący Kongres to blisko 30 paneli dyskusyjnych, 2 dni rozmów poświęconych najbardziej aktualnym tematom w różnych sektorach gospodarki. Biorąc pod uwagę specyfikę naszej działalności, zapraszamy do udziału w panelu: Zielone technologie, a środowisko oraz Przyszłość energetyki w Polsce. Państwa głos niewątpliwie podniesie wartość merytoryczną wydarzenia.

Polski Kongres Przedsiębiorczości porusza najbardziej aktualne tematy związane z polską gospodarką. Przekładając to na zaplanowane dyskusje, partnerami merytorycznymi poszczególnych konferencji będą podmioty, które mogą pochwalić się sukcesami w pozyskiwaniu finansowania na rozwój, badania oraz komercjalizację ich efektów. Do udziału zapraszani są przedstawiciele kilkuset innowacyjnych firm i instytucji z całej Polski, wdrażających nowatorskie projekty w skali europejskiej i światowej m.in. najważniejsze polskie uczelnie wyższe oraz instytuty badawcze, Związek Miast Polskich czy wiele Izb Gospodarczych oraz Izb Przemysłowo-Handlowych z całego świata. Szczególny nacisk położony zostanie w tym roku na możliwość wykorzystania funduszy unijnych w ramach perspektywy 2014 – 2020.

Poniżej link do relacji podsumowującej wszystkie edycje Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości:

https://youtu.be/mIBHiX_Mzl4

Zapraszamy również na stronę www.polskikongres.pl, na której można się zapoznać z tematyką paneli dyskusyjnych.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to również doskonała okazja do nagrodzenia najwybitniejszych firm i instytucji, których działalność i osiągnięcia przełożyły się na nominację do tytułu EKOSTRATEG 2019. Dlatego niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” znalazło się w gronie nominowanych.

Wręczenie wyróżnień odbywa się podczas konferencji prasowej. Laureaci odbierają nagrody przy pełnej oprawie medialnej – relacje w postaci materiałów filmowych i zdjęciowych są udostępniane do wykorzystania w celach promocyjnych. Niejednokrotnie są również publikowane i transmitowane w ogólnopolskich i regionalnych mediach.