Szanowni Państwo,

 serdecznie zapraszamy na 92. Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców pt: „Marketing transgraniczny w dobie technologii cyfrowych”, które odbędzie się w dniu 23 stycznia 2020 r. w Szczecinie.

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA dla powiatów Barnim i Uckermark w Schwedt nad Odrą oraz Gminę Miasto Szczecin w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A” dofinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Izbę Przemysłowo-Handlowa Brandenburgii Wschodniej.

Polsko-niemieckie forum przedsiębiorców:

„Marketing transgraniczny w dobie technologii cyfrowych”

Czas:

23 stycznia 2020 r.  10.00 – 14.30 (w tym przerwa kawowa i obiadowa)

Miejsce:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie

 Adresaci forum:  

przedsiębiorcy, osoby odpowiedzialne za tworzenie strategii marketingowych w firmie oraz wszyscy zainteresowani obywatele.

 Koszt:

spotkanie bezpłatne

 Dla uczestników:

  • solidna porcja wiedzy merytorycznej,
  • możliwość wymiany doświadczeń z przedsiębiorcami z branży,
  • zaświadczenie o uczestnictwie w forum,
  • bufet kawowy i lunch.

 Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie zgłoszenia i przesłanie go na adres e-mail:  cud.szczecin@um.szczecin.pl do dnia 10.01.2020 r.  Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Umieszczenie na liście uczestników zostanie potwierdzone w osobnej wiadomości.