Szanowni Państwo,

Alventa S.A. jest Firmą posiadającą ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji fosforanów sodowych oraz mieszanek funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego. Poszukujemy partnerów posiadających możliwości wykorzystania wspomnianych produktów w swoich procesach technologicznych. Jesteśmy również otwarci na opracowywanie nowych, innowacyjnych receptur dedykowanych dla naszych potencjalnych Partnerów.

ALVENTA S.A. chętnie podejmie współpracę z amerykańskimi firmami wykorzystującymi produkty o charakterystyce technicznej analogicznej do właściwości wyrobów wytwarzanych w ich firmie, aby poszerzyć współpracę i dystrybucję w US.

Firma posiada również ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji kwasu fosforowego termicznego. Od kilku lat produkuje również kwas fosforowy w jakości Electronic Grade, który należy do grupy „Wet Chemicals for Electronics & Semiconductors”. ALVENTA S.A. chciałaby nawiązać współpracę z Przedsiębiorstwami wykorzystującymi „SEMI Wet Chemicals” w swoich procesach, szczególnie w zakresie:

  • standardów dostaw kwasu fosforowego EG,
  • standardów analitycznych SPC/SQC,
  • zagospodarowania odpadowych roztworów kwasów / zasad po procesach produkcyjnych SEMI.