imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Europa-Północ-Wschód, Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej oraz Miasta Świnoujścia, zapraszamy do udziału w 13. Baltic Business Forum HYBRID, które odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2021 w formule hybrydowej: w Świnoujściu  i wszędzie – czyli w Internecie.

Ideą Baltic Business Forum jest wzmacnianie współpracy w Regionie ABC – Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne. Obejmuje on nie tylko państwa członkowskie Unii Europejskiej, ale też ważne dla regionu gospodarki Turcji i Ukrainy. Dobre, historyczne tradycje wymiany handlowej w tym regionie, trzeba wzmocnić inwestowaniem w nowoczesną infrastrukturę transportową, interkonektorami dla bezpieczeństwa energetycznego, nowymi formami współpracy władz i społeczności lokalnych.

W ramach 13. BBF planujemy dyskusje o gospodarce globalnej, o Polsce w Europie i Regionie Adriatyk-Bałtyk-Morze Czarne, o energii płynącej z samorządów.

  • Co czeka gospodarkę w 2022 roku? Nadpłyną czarne łabędzie? Odwiedzą nas białe słonie? Jak na biznes wpłynie Europejski Zielony Ład? – o tym dyskutować będą dr Sławomir Dudek z Forum Ekonomicznego Rozwoju i Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę.
  • Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz – czy napisze rozprawę „O skutecznym lobbyingu sposobie?”
  • O samorządności, miastach i tożsamości lokalnej opowie Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia w latach 2002- 2018.

PROGRAM 13. BBF: PLENGUA

OFERTA DLA PARTNERÓW 13. Baltic Business Forum HYBRID

Miejsce konferencji: Radisson Blu Resort Świnoujście. 

REJESTRACJA

Po wypełnieniu formularza mogą Państwo zarezerwować nocleg w Hotelu Radisson Blu Resort pod LINKIEM

Debaty 13 BBF dostępne będą w Internecie. Udział on-line jest bezpłatny.

Można nas oglądać w j. polskim i j. ukraińskim

REJESTRACJA ONLINE

Zapraszamy do Świnoujścia, pięknego miasta – uzdrowiska i hubu energetyczno-logistycznego. Zapraszamy do Województwa Zachodniopomorskiego, w którym 80 proc. zużywanej energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Zachęcamy do udziału!