[:pl]Już za dwa miesiące, w Belinie, odbędzie się dwudniowa konferencja „Europejskie Forum HR 2020”.

Uczestnicy konferencji, przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego, wymienia się swoimi doświadczeniami w zarządzaniu zasobami ludzkimi w nowych warunkach, jakie przyniosła  czwarta światowa rewolucja przemysłowa.

Podczas spotkania omówione zostaną między innymi: rosnące wymagania zarówno ze strony pracodawców, jak i pracowników, obowiązek i potrzeba równego traktowania pracowników różnych płci, różnych kultur, pracowników-obcokrajowców zarówno w firmach prywatnych jak i w instytucjach publicznych.

Jak pozyskać nowy talent? Jak poradzić sobie w świecie rosnących wymagań, planów, oczekiwań? Jak tworzyć nowe modele zatrudniania i warunków pracy? Jak oswoić nowe technologie i podnieść efektywność pracy? Jak transferować i analizować dane?

Na te i inne pytania pomoże odpowiedzieć organizowana przez European Academy konferencja pod hasłem: „Budujmy relacje między ludźmi- nie mury!”.

Szczegóły dotyczące konferencji (data, miejsce, warunki wzięcia udziału) można znaleźć pod adresem: https://euroacad.eu/ev/k259/[:]