[:pl]Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora, PortaluKadrowego.pl, zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie online  „Jak wyliczyć wynagrodzenie przestojowe”.

Na szkoleniu dowiedzą się Państwo m.in.:

  • ·         Dlaczego za okres zamknięcia zakładu pracy w celu przeciwdziałania COVID-19 przysługuje wynagrodzenie przestojowe? Jakie zdanie w tej kwestii ma PIP i resort pracy? Na jakie orzeczenia SN należy się powołać odpowiadając na tak postawione pytanie?
  • ·         Od czego zależy wysokość wynagrodzenia przestojowego?
  • ·         Jak kalkulować wynagrodzenie za przestój w przypadku pracowników wynagradzanych stałymi składnikami płacowymi określonymi w stawce miesięcznej?
  • ·         Co powinniśmy rozumieć pod pojęciem wynagrodzenia wynikającego z osobistego zaszeregowania?
  • ·         W jaki sposób wyliczać należność za przestój dla pracownika opłacanego stawką godzinową?
  • ·         Jakie są zasady wyliczania wynagrodzenia przestojowego w przypadku pracowników, których płaca uzależniona jest od wyników pracy (czyli dla osób otrzymujących wynagrodzenie prowizyjne lub akordowe)?
  • ·         Jak kalkulować należność za przestój, w sytuacji, gdy pracownik uzyskuje wynagrodzenie mieszane tzn. składające się ze stałych elementów płacy jak i składnika prowizyjnego lub akordowego?
  • ·         Czy to prawda, że wynagrodzenie za przestój należy się w wysokości 60% pensji?
  • ·         Czy „należność przestojową” należy odrębnie wykazywać w miesięcznych raportach przesyłanych do ZUS, np. w ZUS RCA

Szkolenie poprowadzi Mariusz Pigulski – ekspert i praktyk, który od ponad 20 lat zajmuje się płacami, podatkami, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Autor i współautor książek i licznych publikacji z dziedziny kadrowo-płacowej, posiadający doświadczenie w pracy w działach kadr i płac firm z branży budowlanej, informatycznej czy oferujących usługi księgowe i płacowe. Absolwent Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim.

W przypadku zainteresowania szkoleniem, organizatorzy proszą o zarejestrowanie się:

https://www.lp-wip.pl/jak-wyliczyc-wynagrodzenie-przestojowe?kod_techniczny=YY_40494_KT&utm_source=email_wew&utm_campaign=yy-jak-wyliczyc-wynagrodzenie-przestojowe&utm_medium=email&utm_term=new_kadry&cid=KM14H5&uid=zWneS&lin=m_376702

Po zarejestrowaniu się, uczestnik otrzymuje link do nagranego webinarium. Ze szkolenia można skorzystać w dogodnym dla uczestnika momencie.[:]