EDIT:

Z uwagi na fakt, iż w dn. 20 października 2016 r. Urząd Marszałkowski Woj. Zachodniopomorskiego oraz ZARR organizują podobną tematycznie imprezę dla przedsiębiorców i inwestorów, organizatorzy Chemika Expo 2016 podjęli decyzję o przeniesieniu jej na termin wiosenny w 2017 r.

Więcej informacji o tym wydarzeniu wkrótce!

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i już teraz zapraszamy na nasze spotkanie w przyszłym roku.


Serdecznie zapraszamy do Szczecina przedsiębiorców, naukowców i samorządowców na Chemikę Expo 2016.
Jej uczestnicy w dniach 20-21 października będą mieli okazję do nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami z całej Europy. To wydarzenie, które stało się już rozpoznawalne w Polsce i Europie przyciągnęło w 2015 roku do Szczecina 160 przedsiębiorców i naukowców z 6 krajów Europejskich.

W tym roku pierwszego dnia pragniemy poruszyć interesujące zagadnienia związane z ideą wyzwań inteligentnych specjalizacji oraz zaprezentować najnowsze rozwiązania oraz pomysły współpracy związane z internacjonalizacją. Wspólnie chcemy zastanowić się jak wdrażać inteligentne specjalizacje w tym zakresie. Ponadto zapraszamy Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej przedsiębiorców do której swój udział zgłosiły już firmy z Niemiec, Szwecji, Czech czy Ukrainy.

Natomiast drugiego pragniemy zaprezentować Państwu warsztaty tematyczne skierowane dla branż i „szyte” na miarę przedsiębiorców. Zapraszamy  dla do udziału w warsztatach poświęconych opakowaniom aktywnym i inteligentnym oraz zagadnieniom nowej jakości nawozów mineralno-organicznych.

Do rozmów panelowych na powyższe tematy zaprosiliśmy uznanych specjalistów i ekspertów z Europy i Polski. Ponadto pragniemy zaprosić zainteresowane firmy do zaprezentowania swoich produktów czy usług na mini stoiskach wystawienniczych.

Chemika będzie również doskonałym miejscem do spotkań biznesowych podczas międzynarodowej giełdy kooperacyjnej i zapoznania się z sukcesami firm naszego Klastra. Zapraszamy do rozmów i wymiany doświadczeń – zarejestruj się już dzisiaj.

Rejestracja na stronie https://www.b2match.eu/chemika2016/

ChemikaExpo2015-3097[:]