Kronospan
Drewno w budownictwie
Architekci, rzemieślnicy i zwolennicy zrównoważonego rozwoju na całym świecie wykorzystują w budownictwie drewno, ponieważ może ono znacznie zmniejszyć emisje gazów cieplarnianych w sekotorze budowlanym.

Wiele badań wskazuje, że drewno dorównuje lub przewyższa właściwości betonu i stali, tworząc bardziej fizycznie, psychicznie i estetycznie przyjazne środowisko.

Drewno w budownictwie

Drewno ma z natury złożone właściwości, a my z powodzeniem wykorzystaliśmy te unikalne cechy do produkcji podłóg, ścian, sufitów, mebli, a nawet całych budynków. W Kronospan dokonaliśmy odpowiedzialnych wyborów i optymalizacji produkcji, aby osiągnąć maksymalny potencjał surowca i skupić się na koncepcji kaskadowego użytkowania, recyklingu i zrównoważonego rozwoju.

Produkty Kronobuild zapewniają przemysłowi budowlanemu i produkcyjnemu jedną z najbardziej wszechstronnych gam produktów z płyt drewnopochodnych. Wszystkie nasze produkty zaprojektowaliśmy tak, aby poprawiały wydajność budynku, zarówno materiały konstrukcyjne, jak i niekonstrukcyjne; wszystkie z akredytacją środowiskową, jakościową i wydajnościową.

Zrównoważone budownictwo z materiałami budowlanymi Kronobuild