[:pl]

Szanowni Państwo,

w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu networkingowym online.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę, tj. 18 listopada 2020 roku o godz. 10:00na platformie Remo Events, a tematem przewodnim będzie „Ekonomia cyrkularna – sposób na realizację zrównoważonego rozwoju”.

 Spotkanie będzie okazją do posłuchania wartościowych prelekcji, a miniwarsztaty i networking, które odbędą się po nich – okazją do poznania innych uczestników, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

W czasie spotkania będzie okazja, by wysłuchać:

  • prelekcji eksperckiej „Zrównoważony rozwój dzięki ekonomii cyrkularnej”  – dr hab. Bolesław Rok, profesor Akademii Leona Koźmińskiego,
  • wywiadu na temat praktyki stosowania podejścia ekonomii cyrkularnej w przedsiębiorstwie z Martyną Zastawną, założycielką WoshWosh oraz SzeptSzum, pionierką i propagatorką idei Zero Waste w Europie.

Na spotkanie wymagana jest rejestracja, która dostępna jest na stroniehttps://app.evenea.pl/event/msodi-ekonomia-cyrkularna/

Spotkanie skierowane jest do Instytucji Otoczenia Biznesu, przedstawicieli startupów i firm z sektora MŚP oraz grantobiorców i beneficjentów projektu Modelowanie Systemu Ofert Dla Innowacji (MSODI).

[:]