[:pl]Szanowni Państwo

Już wkrótce uruchamiamy nabory w projekcie pn. „Przepis na menedżera i zadania anty-covidowe dla sektorów: chemicznego, usług rozwojowych i motoryzacyjnego”.

Zadania anty-covidowe są realizowane w ramach projektu pn. „Przepis na Menedżera i zadania anty-covidowe dla sektorów: chemicznego, usług rozwojowych i motoryzacyjnego” realizowanego przez Operatora HRP Group Sp z o.o. na podstawie aneksu z dnia 29.09.2020 r. do umowy nr UDA-POWR.02.21.00-00-3028 /18.

Przypominamy, że

– pierwszym krokiem do wzięcia udziału w projekcie jest zgłoszenie chęci udziału na formularzu PARP: https://power.parp.gov.pl/component/site/site/formularz-kontaktowy-kompetencje-dla-sektorow-covid

– założenie konta w BUR przed terminem uruchomienia naboru

– zalogowanie się w systemie Operatora:

  • dla sektora chemia: antycovid-chemia.przepisnarozwoj.pl,
  • dla sektora usług rozwojowych: antycovid-uslugi.przepisnarozwoj.pl,
  • dla sektora motoryzacyjnego: antycovid-moto.przepisnarozwoj.pl.

– oraz złożenie Wniosku o umowę w Systemie Operatora w terminie uruchomienia naboru.

Internetowy System elektroniczny Operatora, umożliwiający elektroniczne składanie Wniosków o Umowę oraz wgrywanie odpowiednich dokumentów zostanie wkrótce uruchomiony.

Operator projektu w najbliższym czasie poinformuje o uruchomieniu naboru, zatem zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji i Uczestnictwa, załącznikami oraz Rekomendacjami Nadzwyczajnymi Rad Sektorowych dostępnymi w zakładce: Materiały do pobrania.

Przypominamy że, w momencie uruchomienia systemu Operatora otrzymacie Państwo od Operatora e-mail wraz z linkiem do logowania w systemie Operatora.

Prosimy śledzić informacje w aktualnościach oraz na stronie https://hrp.com.pl/projekty/antycovid-przepisnarozwoj/ gdzie będzie podana data i godzina naboru.

Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” jest partnerem tego projektu.

[:]