Data wydarzenia:
2024-09-19

O wydarzeniu:

Największe ogólnopolskie forum producentów folii i opakowań foliowych. Konferencja znana i ceniona w branży opakowań elastycznych z tworzyw sztucznych. Prosimy nie zwlekać z rejestracją, w roku 2023 wejściówki skończyły się na ponad miesiąc przed Konferencją.

Czas na kolejne walne i owocne spotkanie całej branży opakowań elastycznych z tworzyw sztucznych. Po sukcesie spotkania w roku 2023, w którym wzięło udział ponad 160 przedsiębiorców reprezentujących 90 firm – a pula wstępu wyczerpała się na blisko miesiąc przed spotkaniem – 19/09/2024 jako jedyny dzień w roku w pełni dedykowany opakowaniom elastycznym w Polsce, zapowiada się jeszcze atrakcyjniej. Uczestnicy wezmą udział w części konferencyjnej przeplatanej panelami dyskusyjnymi oraz w wieczornej integracji.

LIDER RYNKU OPAKOWAŃ

Partnerzy Konferencji Premium

       

Partnerzy Konferencji

       

Firmy Wspierające Premium

       

Część konferencyjną wypełnią prelekcje i wykłady, których wysłuchanie umożliwi pozyskanie wiedzy, doświadczeń, kompetencji, surowców i technologii. Skupimy się na tym, aby droga do gospodarki obiegu zamkniętego poprzez zrównoważoną produkcję opakowań stała się mniej wyboista. Monomateriałowość, surowce odnawialne, surowce przyjazne dla GOZ, nowoczesne narzędzia, ekoprojektowanie, spełnianie wymogów recyklingu – to tylko część tematów tegorocznej Konferencji. Przyjrzymy się również osiągnięciom producentów folii i opakowań w Polsce. Porozmawiamy także o sytuacji rynkowej w branży, przedstawimy obecną koniunkturę i predykcję najbliższej przyszłości. Nie przeoczymy opakowaniowych innowacji.

Niewątpliwie, branżę obecnie elektryzują niejasności związane z wejściem w życie PPWR. Czas na zrozumiałą wykładnię przepisów zawartych w rozporządzeniu (okresy przejściowe, karencje, stopień zdolności do recyklingu oraz zawartości materiałów z recyklingu, aspekty finansowe), co pozwoli przedsiębiorcom na przygotowanie odpowiedniej polityki inwestycyjnej.

Nie zabraknie tematów kontrowersyjnych. Profesor Artur Bartkowiak wspierający naszą Konferencję od lat, zapozna Uczestników z obecnymi przewagami technologicznymi i środowiskowymi producentów foliowych w Polsce, w aspekcie ekologiczności.

W trakcie Konferencji odbędzie się uroczystość uhonorowania pięknymi Statuetkami GWIAZDA WZROSTU (Flexible Growth Star) najszybciej rozwijających się producentów opakowań z tworzyw operujących na polskim rynku. Ponadto, przedstawione zostaną wyniki rocznego badania koniunktury w branży opakowaniowej w postaci jedynego w Polsce raportu rynkowego OPAKOWANIA ELASTYCZNE 2024.

Spodziewamy się na naszym wydarzeniu ponad 200 przedsiębiorców, którzy będą reprezentować kluczowe podmioty branży opakowaniowej w Polsce i sektory kooperujące. W takim towarzystwie zapewne dojdzie do wielu ciekawych interakcji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że zamiast wystawiać się na kilku imprezach targowych rocznie po kilka dni, ten sam efekt – lub lepszy – będzie można osiągnąć biorąc udział w spotkaniu, kluczowym na rynku opakowań w Polsce.

Wrześniowy termin Konferencji jest dobrym czasem na podsumowanie szeregu już funkcjonujących i spodziewanych zmian legislacyjnych w naszym kraju i Unii Europejskiej (PPWR), które mogą uczynić rok 2025 przełomowym dla dalszych losów biznesu opakowaniowego w Polsce i nadać mu nową dynamikę rozwoju.

Wieczorna integracja to czas na lepsze poznanie wewnątrz branży i wzmocnienie relacji biznesowych.

Przez cały czas trwania wydarzenia Uczestnicy będą mogli uprawiać opakowaniowy networking. Konferencja Foliowa jest oceniania przez Uczestników jako konstruktywna platforma biznesowa i dyskusyjna przemysłu opakowaniowego w Polsce. Obiecujemy Konferencję dynamiczną i wartościową. Zapraszamy.

WIEDZA. BIZNES. PRESTIŻ. KONTAKTY. 

F L E X I B L E   P A C K A G I N G

Zobacz relację z edycji 2023 Konferencji Foliowej

Koszt udziału

1 osoba z firmy: 850,00 PLN +23% VAT / osoba

2 osoby z firmy: 750,00 PLN +23% VAT / osoba

3 osoby z firmy: 650,00 PLN +23% VAT / osoba

4 osoby z firmy lub więcej: 550,00 PLN +23% VAT / osoba

Miło nam poinformować, iż 100 pierwszych zarejestrowanych Uczestników Konferencji Foliowej 2024 otrzyma bezpłatnie raport

OPAKOWANIA ELASTYCZNE 2023 w Polsce. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej o raporcie.

Pełny program Konferencji Foliowej 2024 zostanie podany na miesiąc przed spotkaniem.

Kontakt i lokalizacja

Termin: 19.09.2024

Miejsce: Warszawa

Kontakt do zainteresowanych wystąpieniem / przedstawieniem własnej oferty rynkowej / sponsorowaniem wydarzenia:

Waldemar Sobański

Tel 501 131 404

Mail: valdemar@eplastics.pl