[:pl]Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora, Spółki ABRYS, zapraszamy do Olsztyna na dwudniową konferencję “Paliwa z odpadów”. Konferencja rozpocznie się 23 czerwca i będzie jedną z pierwszych konferencji organizowanych w “tradycyjny” sposób; będzie też można uczestniczyć w niej online.

Podczas konferencji zostana poruszone następujące tematy:

  • Nadmiar frakcji palnej, zmian na rynku RDF oraz planowanych inwestycji w sektorze paliwowym.
  • Energetyczna waloryzacja odpadów poprzez wytwarzanie z nich paliw o stabilnych parametrach jakościowych, a następnie ich efektywne i bezpieczne środowiskowo wykorzystanie.
  • Plany zniesienia krajowej listy dla instalacji termicznego przetwarzania odpadów i dopuszczenie do swobodnego powstawania nowych obiektów.
  • Jak prognozować jakość paliwa alternatywnego w perspektywie najbliższych la? Jakie systemy zachęt i wsparcia należy wprowadzić, by skłonić inwestorów do podejmowania skutecznych działań? Jakie instslacje budować (małe lokalne, czy może duże wielopaliwowe)? Czy budowa kilku demonstracyjnych małych spalarni RDF pozwoli na przełamanie stereotypowego myślenia w lokalnych społecznościach na temat uciążliwości odzysku energii z odpadów?

Uczestnicy konferencji będa zastanawiali sie, czy wolny rynek rozwiąże obecne problemy? Czy realne będzie uzyskanie narzuconych przez KE wyśrubowanych poziomów recyklingu w kolejnych latach?

Organizator konferencji, poznańska Spółka ABRYS, informuje, że ze względu na nietypowy czas, zapewnia  uczestnikom pakiet „Bezpieczna konferencja” i „Gwarancja konferencji” oraz  dostęp online do konferencji.

Liczba miejsc na stacjonarną konferencję jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły znajdą Państwo pod adresem: https://portalkomunalny.pl/paliwa-z-odpadow-konferencja-w-starym-stylu-juz-w-czerwcu-406124/

 [:]