Szanowni Państwo, 

Z przyjemnością informujemy, że VIII Środkowoeuropejski Kongres Nauk Przyrodniczych EUROBIOTECH odbędzie się w dniach 8-10 listopada, w Krakowie. 

Z przyjemnością informujemy również, że w związku z ogromnym zainteresowaniem środowiska biotechnologicznego, w dniu 16 czerwca, w naszym poprzednim terminie, zorganizujemy EUROBIOTECH ONLINE, jednodniową konferencję online. Zdecydowaliśmy się ją zorganizować, bo wiemy, jak ważny jest kontakt naukowców z całą branżą biotechnologiczną, konferencja będzie okazją do wymiany myśli i zaprezentowania swoich badań. Aby stworzyć warunek poznania i transferu wiedzy, podczas spotkania odbędzie się sesja posterowa online. Przesłane już streszczenia można przenieść do internetu. 

W przypadku zainteresowania prosimy o poinformowanie nas o tym. 

Nasi Keynote Speakers przygotowują prezentację specjalnie na kongres online i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i dalszymi informacjami o kongresie EUROBIOTECH ONLINE na stronie i Facebooku Do zobaczenia online w czerwcu!

Serdecznie zapraszamy do rejestracji w EUROBIOTECH ONLINE i przesłania streszczenia w formie plakatu na naszej stronie internetowej: www.eurobiotech.krakow.pl. Termin nadsyłania plakatów upływa 9 maja.