Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami w zakresie realizowanych inicjatyw edukacyjnych stanowiących dobry przykład współpracy biznesu z edukacją. Każdy przedsiębiorca może złożyć maksymalnie po jednym zgłoszeniu w dwóch kategoriach: „Rozwój pracownika” i „Ambasador Edukacji”.  Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie on line w terminie do 30 czerwca 2023r. 

W tegorocznej edycji konkursu, Kapituła Konkursu wyłoni 4 laureatów w dwóch kategoriach i w dwóch segmentach (1. segment mikro i mały przedsiębiorca, 2. segment średni i duży przedsiębiorca), a  także Kapituły Sektorowe przyznają łącznie do 17 nagród i wyróżnień branżowych.  W kwestii powołania Kapituł Sektorowych będziemy się kontaktować z Państwem w późniejszym terminie.

W załączeniu przesyłamy również materiał zawierający kluczowe informacje dotyczące konkursu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu oraz do promowania konkursu wśród odbiorców Państwa działań.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra .