Odpowiednie blaty mogą nadać ostateczny efekt wizualny wykończenia wnętrza, a nawet stanowić punkt odniesienia dla całego projektu.

Zapoznaj się z naszą ofertą oszałamiających, modnych blatów, stworzoną na podstawie dziesięcioleci badań i znajomości produktów. Rewelacyjny wygląd, doskonałe właściwości techniczne i trwała konstrukcja gwarantują wszechstronność zastosowania.

Inspiracja w każdym guście

Od współczesnego kamienia po lśniący granit oraz wyrazisty marmur – nasze projekty blatów są dostępne w wielu barwach i odcieniach, które będą pasować do każdego projektu. Dowiedz się więcej o nowych projektach blatów w kolekcji Trendy 20/21 klikając w poniższe wideo.

Wszystkie nasze blaty są z natury higieniczne dzięki wbudowanym właściwościom antybakteryjnym. Zostały przetestowane zgodnie z uznaną na całym świecie normą ISO 22196: 2011. Antybakteryjna ochrona powierzchni naszych blatów opóźnia wzrost najczęściej występujących bakterii, takich jak Streptococcus Faecalis i Escherichia Coli do 99,9%. Dzięki temu nadają się szczególnie do użytku domowego, jak również w przestrzeni publicznej.