[:pl]Szanowni Państwo,

W imieniu Klastra IT oraz Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zapraszamy do udziału w cyklu działań edukacyjnych dla lokalnych przedsiębiorców.

Będą to bezpłatne  webinaria na temat wyzwań związanych z pracą zdalną. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się Eksperci ze szczecińskich firm IT.

18.06.2020 (czwartek) w godzinach 10:00-11:30 odbędzie się webinarium Jak otworzyć swój biznes w Internecie? Success story lokalnej firmy.
Podczas webinarium, ekspert z firmy IdoSell – Paweł Piotuch opowie o tym, jak krok po kroku otworzyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci. W agendzie m.in.:

  •     Przegląd dostępnego oprogramowania dla sklepów internetowych.
  •     Na co zwrócić uwagę projektując wygląd sklepu?
  •     Jak zorganizować skuteczny start od strony organizacyjnej (płatności, kurierzy, skatalogowana oferta) i prawnej (regulamin, RODO)?
  •     Sposoby sprowadzania kupujących do sklepu.
  •     Typowe obawy przed założeniem sklepu internetowego – obalimy kilka mitów, które od dawna funkcjonują w branży, sprawiając że nawet największy optymista waha się, rozważając rozpoczęcie sprzedaży w Internecie.

W spotkaniu gościnnie weźmie udział lokalna firma Ministerstwo Dobrego Mydła, która z sukcesem wdrożyła sklep internetowy i dzięki temu rozwinęła swój biznes.
Podczas webinaru uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie i aktywnie włączyć się do dyskusji.

Link do dołączenia do wydarzenia: https://www.facebook.com/KlasterICTPomorzeZachodnie/posts/1585502278297758[:]