1. KONGRES

Zapraszamy na VI Międzynarodowy Kongres Kreatywny „Design plus”. Inspirujące spotkania, warsztaty, rozmowy o sektorze kreatywnym prowadzone będą przez doświadczonych teoretyków i praktyków zarówno polskich jak i europejskich.

 

Konferencja w Szczecinie i on-line – 9.06.2022, warsztaty w Szczecinie – 10.06.2022.

Szczegóły i zapisy na www.designplus.net.pl

 

  1. KONKURS

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt wolnostojącej instalacji artystycznej promującej Pomorze Zachodnie. Instalacja powinna odzwierciedlać hasło „Kreatywne, Innowacyjne, Nowoczesne” i przyczyniać się do zwiększenia rozpoznawalności Pomorza Zachodniego.

Konkurs jest podzielony na 3 Części różniące się tematem:

  • Część 1: Pomorze Zachodnie – przyjazne środowisko
  • Część 2: Pomorze Zachodnie – wiedza, technologia i kreatywność
  • Część 3: Pomorze Zachodnie – otwarte na Ludzi

Nagrodą w konkursie jest 10 000 PLN w każdej części oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki w celu wykonania instalacji.

Szczegółowe informacje oraz niezbędny komplet dokumentów https://zamowienia.wzp.pl/umwz/public/postepowanie?postepowanie=29178384

 

Prace konkursowe należy składać do 20.06.2022 r.

 

  1. ZGŁOŚ SIĘ DO FILMU

Powiedz nam czym zajmuje się Twoja firma, jaką masz pasję i jak chcesz zamienić ją w biznes na Pomorzu Zachodnim. Szukamy innowatorów, ludzi kreatywnych, tych, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów. Zgłoś się do naszego cyklu Pomorze Zachodnie INNOWACYJNE/KREATYWNE/NOWOCZESNE.

 

Zgłoś się na www.biznes.wzp.pl

 

Cykl Pomorze Zachodnie INNOWACYJNE/KREATYWNE/NOWOCZESNE to materiały filmowe prezentujące innowatorów i kreatorów z Pomorza Zachodniego. Chcemy pokazywać ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w biznes, nie boją się ryzykować i urzeczywistniać nawet najbardziej szalonych pomysłów. Wierzymy, że Pomorze Zachodnie rozwija się dzięki Wam, dlatego wszystkie przygotowane materiały publikujemy w naszych mediach społecznościowych, a także za pomocą innych kanałów komunikacji.