[:pl]WARSAW PACK, 3-5 marca 2020. Najszybciej rozwijające się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Polsce, PTAK Warsaw Expo. Ruszyła V edycja wydarzenia, podczas którego spotka się branża opakowań reprezentowana przez polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Warsaw Pack oferuje kompletny przegląd najnowszych technik pakowania, rodzajów opakowań, etykiet, automatyki i robotyki, a także rozwiązań logistycznych oraz e-commerce. Targi nastawione są w dużej mierze na premierę produktów i usług, czemu sprzyja obecność wiodących wystawców z branży. Wydarzenie zaplanowane na trzy dni, od 3 do 5 marca 2020 r, przyciągnie tysiące branżowych odwiedzających do PTAK Warsaw Expo, międzynarodowego ośrodka targowo-kongresowego, największego obiektu tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.
W tym roku targi Warsaw Pack zajmą powierzchnię około 40 tys. m2, czyli aż dwa razy większą niż przed rokiem. Podyktowane jest to rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli sektora opakowań oraz dynamicznym rozwojem tego rynku. W nowoczesnej przestrzeni wystawienniczej Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, zostaną zaprezentowane różnego rodzaju opakowania, w tym spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, transportowe oraz przemysłowe. Zobaczymy również maszyny pakujące i maszyny etykietujące.

Warsaw Pack towarzyszy bogaty program merytoryczny:
3 marca 2020
• Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne Opakowania. Organizator Świat Druku
• Modern Packaging. Ekotransformacja opakowań – wizja 2030. Organizator SIMP i Polska Izba Opakowań.

4 marca 2020
Opakowania w Obiegu Zamkniętym – Ergonomia i minimalizacja a efektywność środowiskowa i kosztowa. Organizator Rekopol.
Forum Przedsiębiorców Branży Opakowań. Organizator Polska Izba Opakowań i Santander.

Każda kolejna edycja Warsaw Pack przyciąga więcej gości. W poprzedniej edycji udział wzięło ponad 9,2 tys. uczestników.
Relacja z poprzedniej edycji (2019) https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=F_AsDKH0AO8&feature=emb_logo

Istotnym wydarzeniem towarzyszącymi Warsaw Pack są targi Food Tech Expo, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych,będące wyjątkową prezentacją kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, technologii zwiększających bezpieczeństwo oraz dodatków i komponentów do żywności. W trakcie Food Tech Expo odbędą się konferencje i warsztaty:

3 marca 2020:
Posłuchaj jak tworzył się pierwszy akcelerator start-upów
z branży technologii spożywczej w Polsce Foodtech.ac
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA NADCHODZĄCE ZMIANY W BRANŻY SPOŻYWCZEJ,

4 marca 2020:
TAURON Sprzedaż sp. z o.o.
„Efektywność energetyczna oraz optymalizacja mocy
– rozwiązania usprawniające w branży spożywczej”

https://warsawpack.pl/

https://foodtechexpo.pl/[:]