RCIiTT ZUT zaprasza wszystkich przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów, a także osoby z innowacyjnym pomysłem na biznes na szkolenie on-line dotyczące skutecznego aplikowania do konkursu EIC Accelerator (wcześniej znanego jako SME Instrument II fazy), które odbędzie się 21 kwietnia 2020 roku w godz. 10:30 -13:30.

Na spotkaniu zostanie przedstawiona oferowana przez konkurs innowacyjna formuła finansowania mieszanego (blended finance) oraz procedura aplikowania ze szczególnym uwzględnieniem II etapu – idealnej prezentacji pitch deck przed gronem ekspertów.

Wydarzenie w formie webinarium poprowadzi p. Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Ramowych UE w RCIiTT ZUT, który udzieli szczegółowych informacji dotyczących konkursu EIC Accelerator. Spotkanie będzie także niepowtarzalną okazją do wysłuchania rad Eksperta Komisji Europejskiej oceniającego wnioski projektowe – dr inż. Magdaleny Bochenek z ZUT, która opowie jak napisać dobry wniosek w pierwszym etapie aplikacji. Instrukcje i porady dotyczące przygotowania i przeprowadzenia idealnej prezentacji pitch deck w drugim etapie przedstawi dr inż. Adrian Augustyniak z PhageArmour Sp. z o.o., laureat programu MIT Enterprise Forum oraz posiadacz certyfikatu doskonałości „Seal of Excellence” w EIC Acceleator. Szkolenie przewiduje również sesję pytań i odpowiedzi, w której prelegenci będą do dyspozycji uczestników.

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Program szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia. Więcej informacji udziela p. Michał Grudziński, e-mail: Michal.Grudzinski@zut.edu.pl.

 Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.