[:pl]

W imieniu Akademii Wiedza i Praktyka zapraszamy Państwa na webinarium „Zastosowanie tarczy antykryzysowej do samozatrudnionych”.
Webinarium odbędzie się 15 maja w godzinach 10:00-11:30.
PROGRAM:
1
Problemy z definicją samozatrudnionego
2
Samozatrudniony a mikroprzedsiębiorca
3
Zwolnienie od składek ZUS – warunki, wniosek
4
Świadczenie postojowe – warunki, wniosek
5
Mikropożyczka – warunki wniosek
6
Problemy interpretacyjne
Webinarium poprowadzi Paweł Ziółkowski, prawnik, publicysta, trener, wykładowca od lat zajmujący się tematyką prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego.
Pierwsza cześć spotkania poświęcona będzie na omówienie podstawowych zagadnień przez prowadzącego. W drugiej części uczestnicy webiarium będą mieli możliwość zadania pytań prowadzącemu, za pośrednictwem czatu. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik będzie miał możliwość obejrzenia retransmisji z jego przebiegu.
Koszt: 80 zł netto.
Udział w webinarium możliwy jest tylko dla osób które dokonały elektronicznej rejestracji na szkolenia lub wysłały skan papierowego zgłoszenia na adres szkolenia@wip.pl. 
Dzień przed planowanym webinarium, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany link do platformy na której odbędzie się webinarium oraz instrukcją postępowania. Udział z seminarium nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, konieczne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

[:]