[:pl]Szanowni Państwo,

Już 7 lipca 2020 roku przed wieloma przedsiębiorcami branży budowlanej i branży tworzyw sztucznych pojawi się wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W imieniu Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP zapraszamy Państwa na wirtualne rozmowy B2B – Qatar VIRTUAL EVENT dedykowane  właśnie tym branżom.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm poszukujących kontaktu z wiodącymi producentami na rynku katarskim. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy się zarejestrować (termin rejestracji upływa 7 lipca).

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

https://made-in-qatar-2020.b2match.io/signup

https://made-in-qatar-2020.b2match.io/

  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!):

https://dmea2020.b2match.io/participants

  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.
  • W dniu 7 lipca  2020 r., odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań online pomiędzy dobranymi w pary uczestnikami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Proszę pamiętać o wskazaniu właściwej strefy czasowej w formularzu rejestracyjnym.

W celu zapoznania się z pozostałymi szczegółami zapraszamy na stronę Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego – SCP:

https://zsrg.szczecin.pl/aktualnosc/wirtualne-rozmowy-b2b-qatar-virtual-event-dla-branzy-budowlanej-tworzyw-sztucznych/

 [:]