[:pl]Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line oraz indywidualne doradztwo pt. „Wyzwania firm w dobie pandemii, w transporcie międzynarodowym”

Szkolenie –  19.05.2020 r., godz. 10:00- 13:30

Indywidualne doradztwo dla firm – 20-21.05.2020 r. – godziny umawiane indywidualnie z wybranymi firmami

Miejsce: Sieć – Internet – szkolenie i doradztwo on-line (platforma ClickMeeting)

Ośrodek  Enterprise Europe Network, afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości, zaprasza serdecznie przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami  w przepisach  w dobie pandemii COVID-19, w transporcie międzynarodowym oraz krajowym.

Na szkoleniu dowiesz się m.in:

  • jakie są odstępstwa związane z organizacją czasu pracy w Europie (na przykładzie wybranych państw członkowskich)
  • jak zaplanować wynagrodzenia kierowców w dobie pandemii na podstawie zapisów tarcz (obniżenie wymiaru pracy, przestoje, możliwość czasowego skierowania do innych prac)
  • poznasz stanowisko KE w sprawie uprawnień kierowców, którym wygasają uprawnienia w momencie pandemii
  • poznasz inne prawa pracownicze i wymagania dla kierowców w dobie pandemii

Szkolenie i indywidualne doradztwo poprowadzi nasz ekspert – mgr inż. Sebastian Paluch – wieloletni wykładowca Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koszalinie, wykładowca Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, certyfikowany doradca DGSA do spraw przewozu towarów niebezpiecznych wg ADR, właściciel certyfikatów CPC w zakresie transportu rzeczy i osób, autor ponad 20 podręczników z zakresu czasu pracy kierowców oraz mocowania ładunków. Prezes Stowarzyszenia Polskiego Forum Transportu. Trener i wykładowca wielu szkoleń z zakresu prawa transportowego oraz transportu międzynarodowego.

Szkolenie skierowane jest głównie do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania bądź problemy, z którymi  aktualnie boryka się Wasza firma transportowa lub z branży powiązanej, proponujemy Państwu skorzystanie z bezpłatnego doradztwa on-line z naszym ekspertem.

Warunkiem udziału w doradztwie, jest uczestnictwo w szkoleniu.

Udział w doradztwie jest nieobowiązkowy. Można brać udział tylko w szkoleniu.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu lub/i doradztwie, jest przesłanie do dnia 14 maja br., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network wypełnionego formularza zgłoszeniowego lub zapisanie się przez formularz_online –link do strony

Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres: een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

Po zrekrutowaniu pełnej grupy szkoleniowej, otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkolenia on-line.

Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Liczba miejsc na szkoleniu i indywidualnym doradztwie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń ![:]