Zarząd Oddziału SIMP w Gorzowie Wielkopolskim oraz Sekcja Badań Materiałowych Klubu POLLAB zapraszają do udziału w XII Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze – Systemy Jakości w Unii Europejskiej”.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 13 – 15 czerwca 2024 roku w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie Zdroju.

W trakcie konferencji na sesjach plenarnych i plakatowej zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. aktualnie prowadzonych badań przez laboratoria badawcze instytutów naukowo-badawczych, a także laboratoria przemysłowe. Wystąpienia te będą związane z nowymi technologii wytwarzania, dopuszczaniem oraz eksploatacją maszyn i urządzeń, cyfryzacją laboratoriów i badań a także certyfikacją i akredytacją personelu badawczego.

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w ośrodku badawczym TÜV SÜD Rail GmbH Oddział w Görlitz. Przedstawione zostaną badania pojazdów szynowych oraz ich podzespołów.

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji.
Szczegóły dotyczące organizacji, rejestracji oraz opłaty uczestnictwa zawiera załączona broszura, Karta zgłoszenia.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji przesyłając kartę zgłoszenia na adres gorzow@simp.pl lub rejestrując się w formie elektronicznej pod adresem: https://forms.gle/x4QuDnfisycAURai8.