Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się jesienią od 21 do 23 września w Targach Kielce. Nie zabraknie nowoczesnych maszyn przetwórczych i technologicznych rozwiązań. To jedno z największych wydarzeń tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

PLASTPOL to wydarzenie skierowane do firmy sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych, podczas którego prezentowane są linie technologiczne oraz procesy przetwórcze produktów. Obowiązkowym punktem tego spotkania są także seminaria oraz konferencje z panelami dyskusyjnymi. Wszechobecna automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej od komponentu po gotowy produkt to trend, jaki dominuje podczas targów PLASTPOL od lat. Na stoiskach prezentowane będą najnowsze maszyny: wtryskarki, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, nowoczesne, w pełni zinformatyzowane linie produkcyjne oraz roboty. Wystawa pozwala na nawiązywanie ważnych kontaktów, wymianę doświadczeń pomiędzy graczami branży przemysłu tworzyw.

Warto dodać, że rekordową pod względem liczby zagranicznych wystawców edycję w 2019roku odwiedziło 910 firm z 42 krajów. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła łącznie 17.500 metrów kw. (7 pawilonów wystawienniczych).