Z głębokim żalem i smutkiem pragniemy poinformować, że w dniu 04 kwietnia 2022 r. pożegnaliśmy naszego kolegę i przyjaciela, Członka założyciela naszego Stowarzyszenia, Wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej Klastra Chemicznego –  ZBYSZKA BARTCZAKA.

Dzisiaj żegnamy  też człowieka, który był zawsze z nami – radosny i optymistycznie nastawiony do życia.  Osobę, na której od ponad 17 lat mogliśmy polegać i niejednokrotnie wspólnie razem cieszyć się naszymi i jego sukcesami zawodowymi. Osobę, która aktywnie współdziałała z nami w tworzeniu i działaniu w Klastrze.

– Zbyszku, to chyba za wcześnie jeszcze odchodzić od nas, skoro na ten rok mieliśmy jeszcze tyle planów i wyzwań. Sam przecież niedawno mówiłeś jeszcze, że tylko uporasz się z „małym” problemem zdrowotnym i zaraz będziemy mogli działać jak dawniej. Przecież chciałeś nas zabrać do swoich nowych firm i nam je pokazać. Przecież mówiłeś niech tylko przyjdzie wiosna ….. I ona jest, a CIEBIE nie ma …..  

Zbyszek będziemy Cię zawsze pamiętać i dobrze wspominać, zawsze będziesz w naszych sercach.  (JD)

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia oraz pracowników Klastra – rodzinie zmarłego Zbyszka składamy szczere wyrazy współczucia i żalu. Bardzo trudno nam znaleźć słowa pocieszenia po stracie naszego Przyjaciela. Na Państwa ręce składamy kondolencje oraz życzenia siły w próbie wypełnienia pustki jaka pozostała po Zbyszku.