[:pl]Szanowni Państwo,

W imieniu RCIiTT ZUT przypominamy i ponownie zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie online poświęcone narzędziom pozwalającym znaleźć konsorcjantów w celu wspólnego aplikowania o unijne środki na badania i rozwój.

Wydarzenie w formie zdalnej odbędzie się 18 czerwca 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Większość projektów finansowanych przez UE jest realizowana we współpracy z innymi instytucjami. Znalezienie odpowiednich partnerów do konsorcjum (krajowych i zagranicznych), posiadających interesujące nas kompetencje to bardzo ważny aspekt, rzutujący na otrzymanie finansowania, a w konsekwencji na dalsze powodzenie realizowanego projektu. Istnieją różne możliwości wyszukiwania partnerów, jednakże przyświeca im jeden cel, którym jest wspieranie autorów propozycji projektowych przy budowaniu konsorcjów.

W czasie wydarzenia dowiedzą się Państwo m.in.:

Szkolenie przewidziane jest dla naukowców uczelni wyższych, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów sektora publicznego, poszukujących partnerów do projektów w celu aplikowania o środki unijne na badania i innowacje.

Wydarzenie współorganizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE oraz Centrum Transferu Technologii RCIiTT ZUT w Szczecinie. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz wsparciu KE udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szczegóły oraz rejestracja:

https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/wszystko-co-musicie-wiedziec-o-poszukiwaniu-partnerow-do-projektow

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o bezposredni kontakt e-mail z organizatorem szkolenia:

Agnieszka.Korpal@zut.edu.pl.[:]