Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Gminę Miasto Szczecin w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A” dofinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Czas: 26 marca 2020 r.  09.00 – 14.30 (w tym przerwa kawowa i obiadowa)

Miejsce:SERVICE INTER-LAB Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług (sala 314, III piętro), Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Cukrowa 8 w Szczecinie

Adresaci seminarium:  przedsiębiorcy z sektora MŚP, osoby odpowiedzialne za obsługę i administrację kadrowo-płacową w firmie, osoby zajmujących się zarządzaniem personelem oraz zainteresowani obywatele

Koszt:  szkolenie bezpłatne

 Dla uczestników:

  • wiedza merytoryczna na wysokim poziomie,
  • materiały szkoleniowe,
  • zaświadczenie o uczestnictwie w seminarium,
  • bufet kawowy i lunch.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu zapraszamy do zapoznania się z Programem i wypełnienia Zgłoszenia i przesłania go na adres e-mail:  cud.szczecin@um.szczecin.pl do dnia 20.03.2020 r.

 Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Umieszczenie na liście uczestników zostanie potwierdzone w osobnej wiadomości. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc należy zgłaszać maksymalnie dwóch zgłoszeń z danej firmy / instytucji.