Zapraszamy Państwa na targi SIVAL http://www.sival-angers.com/en/ , które odbędą się w Angers we Francji w dniach 16-18 stycznia 2017, gdzie m.in. spotkają się firmy tak jak Państwo zainteresowane nowymi kontrahentami w Europie i poza nią.

vibepicTargi organizowane są przez zrzeszający ponad 350 członków klaster VEGEPOLYS http://www.vegepolys.eu/en/vegepolys-and-its-members/who-are-we/

Dla firm, które jako pierwsze się zgłoszą na wyjazd planujemy częściowe dofinansowanie!

 

Ramowy program wydarzenia:

16 stycznia 2017 odbędą się warsztaty dla osób zainteresowanych rynkami pozaeuropejskimi. Chcemy przygotować nasze firmy do ekspansji do Chile, Kolumbii, Meksyku, Peru, Chin i Filipin.

17 stycznia 2017 planujemy spotkania z firmami, którym mogą Państwo coś zaoferować lub też złożyć zapytanie o technologię. Lista firm, które do tej pory się zarejestrowały znajduje się na stronie: https://www.b2match.eu/natureef/participants Oczywiście ze strony Klastra oferujemy Państwu pomoc w stworzeniu profilu Państwa firmy.

18 stycznia 2017 odbędzie się zwiedzanie targów SIVAL http://www.sival-angers.com/en/visit/list-of-exhibitors/

Jeżeli będą Państwo zainteresowani kontaktem z konkretnym wystawcą wspomożemy w umówieniu spotkania i ewentualnym tłumaczeniu.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Łukaszem Kruszyńskim: tel.: 514 449797, lukasz@zielonachemia.eu,  lub Jaśminą Solecką: tel. 605 488 487 jasmina@zielonachemia.eu

Szczegółowy program wydarzenia można obejrzeć tutaj: vibe-natureef-programme